חוות ע'רנדל – המקום הסודי שלכם במדבר

על ראש גבעה מסתורית ומבודדת, בנקודה הגבוהה ביותר בלב הערבה, מסתתרת חוות ע'רנדל היפיפיה. שביל גישה מתפתל בצד הדרך מוביל אל גובה של 235 מ' מעל פני הים, שם הוקם מלון הבוטיק "ערידלה".

מול נוף עוצר נשימה של הרי אדום תמצאו שישה צימרים ייחודיים, שכל פרט ופרט בהם נבחר בקפידה בכדי שיתמזג עם הטבע הפראי המקיף במלוא עוצמתו. בקתות האירוח המרווחות, משתלבות בהרמוניה עם האווירה המדברית, החל מקווי הגגות שמחקים את קווי הרקיע, דרך גווני האדמה החמים של היחידות המוקפות בוסתן עצי פרי, ועד השימוש בחומרי הגלם הלקוחים מהסביבה הטבעית הפרוסה לפניכם.

הסוויטות, זוגיות או משפחתיות, מעוצבות בנגיעה נוסטלגית ומאובזרות בפריטי אספנות. מיטה רחבה ומפנקת, רהיטי עץ בסגנון וינטאג', מטבח מצוייד, קמין, מרפסת צמודה עם מערכת ישיבה ושכשוכית פרטית, מעוטרת אבני פסיפס, הכל בעבודת יד.

בלב מלון הבוטיק, הוקם מתחם אירוח מרכזי, מבנה עץ מרשים המשמש כמרכז מבקרים, עם לובי מוקף חלונות זכוכית ענקיים המשקיפים על נוף בקעת הערבה. פינות ישיבה, פופים, קמין עץ שדולק בימי החורף הקרים וארונות עמוסים צעצועים ומשחקים לילדים עומדים לרשותכם. במקום מוגשות ארוחות בוקר עם מבחר לחמים ומאפים טריים תוצרת בית, גבינות מיוחדות, פשטידות, מגוון עשיר של סלטי בריאות טעימים, מיצים סחוטים וקינוחים מפנקים. הופעות מוסיקה, הרצאות ושיעורי יוגה מועברים במתחם במהלך חודשי השנה או בתיאום מראש.

עוד בחווה החקלאית המקיפה מסביב: מטעי תמרים מסוג מג'הול וכרמי זיתים אורגניים, מהם מפיקים בבית הבד הצמוד שמן זית איכותי.

סיור בחוות ע'רנדל חושף היסטוריה בת אלפי שנים, שמתחילה כתחנה במסעם הארוך של בני ישראל ביציאתם ממצרים לפני כ- 2,000 שנה, דרך שרידים שהותירו הנבטים, עם קדום שסחר במור ולבונה, בשמים ותבלינים שהועברו בשיירות גמלים במדבר, עד תעלות קשר, בונקרים ומתקנים מתקופת נוכחות כוחות השלטון העותומני והבריטי שחלשו על הגבעה בגלל מיקומה האסטרטגי ושרידי המוצב הצה"לי שסיים את תפקידו והתפנה.

את כל ההיסטוריה המרשימה אספו לפני כעשור מקימי החווה, דני וקרן כהן, לכדי הגשמתו של חזון אחד שלם: חיבור בין טבע ונפש, הפרחת השממה, עבודת כפיים עברית, דיוק בפרטים, אירוח מושלם ואהבת אדם.

טלפון אתר אינטרנט פייסבוק אינסטגרם